14 lipca, 2024

Meble do hotelu – zobacz trendy na sezon 2021/2022

Wystrój hotelu powinien zapraszać gości do pobytu i zachęcać do ponownych odwiedzin. Jak osiągnąć ten efekt z nowoczesnym wyposażeniem? Poniżej prezentujemy meble do hotelu, na które warto zwrócić uwagę w nadchodzącym sezonie.

 

Jakie meble do hotelu będą cieszyły się popularnością w sezonie 2021/2022?

  • loże

Z lożami spotkamy się w wielu przestrzeniach użyteczności publicznej. Nie może ich zabraknąć również w modnym, kompleksowo wyposażonym hotelu. Można je zastosować w hotelowym pubie, restauracji, a nawet we foyer. W dobrze zaopatrzonych miejscach, takich jak np. sklep Hagea, zyskujemy możliwość indywidualnej konfiguracji kolorystyki.

  • szezlongi

Tego typu meble prezentują się niezwykle ekskluzywnie. Jeśli zależy nam, żeby pokój hotelowy wyposażyć w eleganckie meble, podkreślające prestiż naszego hotelu, warto wybrać szezlong, bo sprawdzi się w tym celu idealnie. Mebel prezentuje się okazale i klasycznie. Dodatkowo, dzięki aksamitnemu wykończeniu uda się nam uzyskać efekt luksusu.

  • finezyjne lampy

Przeważnie hotelowe wnętrza utrzymywane są w dość neutralnej kolorystyce. Aby nadać obiektowi charakteru, możemy pokusić się o wyposażenie przestrzeni w ciekawe dodatki. Do takich produktów można zaliczyć lampy. Niekoniecznie muszą się wyróżniać agresywnymi liniami, intensywną kolorystyką i wyrazistymi teksturami. Subtelniej, ale nadal intrygująco, będą prezentować się lampy przypominające uproszczone bryły – mogą np. zwężać się ku środkowi lub prezentować inne, designerskie podejście do dobrze nam znanych kształtów.

  • zestawy wypoczynkowe

 

krzesło tapicerowane do hotelu

 

Trwałość, ergonomia, wysoka funkcjonalność – dobrze dobrany zestaw wypoczynkowy może na długo ozdobić przestrzeń hotelową. W sezonie 2021/2022 popularnością w tej grupie produktów nadal cieszą się narożniki. Ciekawym rozwiązaniem będzie stworzenie własnego zestawu. Opłacalnym krokiem może być zestawienie narożników z fotelem, który swoją stylistyką wyraźnie odbiega od stylu większego mebla. Przy tworzeniu takich eklektycznych zestawień warto jednak zachować umiar, bo wrażenie przesytu i chaosu może zaburzyć elegancką aranżację.