14 lipca, 2024

W jaki sposób przebiega montaż szyldów reklamowych?

Każdy szyld reklamowy powinien być nie tylko odpowiednio zaprojektowany, ale też zamontowany. Dzięki temu zainteresowane osoby mogą mieć pewność, że okaże się skuteczny, chwytliwy i przyciągnie uwagę odbiorców, a do tego nie stworzy zagrożenia dla przechodniów. Jak jednak zabrać się za profesjonalny montaż szyldów reklamowych?

Montaż szyldów reklamowych krok po kroku – jak to wygląda w praktyce?

Montaż szyldów reklamowych może przebiegać na kilka różnych sposobów. Dużo zależy m.in. od:

  • tego, czy szyld ma zostać zamontowany czasowo, czy też na stałe,
  • tego, jaki jest rozmiar szyldu reklamowego.

Bardzo często przy montażu szyldów reklamowych sięga się po sprawdzone rozwiązania, a konkretniej po taśmy samozaciskowe, liny oraz systemy mocowań. Jeśli jednak banery reklamowe mają być zamontowane przynajmniej na kilka miesięcy, a do tego w miejscach narażonych na silne działanie wiatru i nadmiar promieni słonecznych, fachowcy sięgają po solidne wzmocnienia (tzw. banery powlekane).

Montaż reklamy zewnętrznej – co jeszcze wypadałoby wiedzieć na ten temat?

Jak widać trudno jednoznacznie określić to, w jaki sposób zostanie przeprowadzony montaż reklamy zewnętrznej. Jest to uzależnione od kilku różnych parametrów/czynników. Przy banerach o większych rozmiarach nie obejdzie się bez rusztowań, kosza drabinowego, a nawet podnośnika. Za każdym razem odpowiada za to wykwalifikowana ekipa ze sporym doświadczeniem branżowym, która ma dostęp do nowoczesnych i niezawodnych sprzętów oraz narzędzi.

Montaż szyldów reklamowych musi być bardzo dokładnie zaplanowany, aby po drodze nie dopuścić do żadnych niebezpiecznych sytuacji i zdarzeń. Montaż szyldów reklamowych może być realizowany zarówno na elewacji budynku, jak i w wersji wolnostojącej. W grę wchodzi również montaż szyldów sklepowych w trudnodostępnych miejscach. Jeśli ma to być reklama podświetlana, potencjalni inwestorzy mogą się zdecydować m.in. na wyświetlacze LED, zestawy liter podświetlanych, jednostronne lub dwustronne podświetlane kasetony reklamowe i klasyczne neony.

Źródło: https://ados-montaze.pl/